O nas || Galeria realizacji || Kontakt

O nas

TIK Meble jest to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Wykonujemy meble w Jeleniej Górze oraz innych miastach województwa dolnośląskiego (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Złotoryja, Świerzawa, Bielawa, Zgorzelec, Gryfów Śląski, Lwówek Śląski, Jawor i inne). Jesteśmy znani z solidności, rzetelności, wysokiej jakości usług oraz dbałości o najmniejsze szczegóły.

Zajmujemy się komputerowym projektowaniem mebli w 3D, korzystamy z najnowszej wersji programu (PRO100). Nasze projekty cechują się wysoką precyzją i odwzorowaniem detali, projekty nie są wykonywane jedynie z gotowych bibliotek, ale również z naszej własnej biblioteki, a w przypadku mebli nietypowych, tworzone od podstaw. Gwarancją dobrze wykonanego projektu jest jego realizacja przez inżyniera informatyki od lat pracującego w przemyśle meblarskim, bazując zarówno na wiedzy specjealistycznej z zakresu projekotowania 3D, grafiki wektorowej i rastrowej, ale także z wiedzy praktycznej nabytej w trakcie wykonywania zawodu meblarza. Dokładny i szczegółowy projekt pozwala na precyzyjne wykonanie mebli i uniknięcie błędów co pozwala nam na wytworzenie mebli w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki wysokiej jakości wizualizacji fotorealistycznej 3D zawierającej takie detale jak refleksy, efekty połysku i matu, załamania światła itp. możemy przedstawić projekt bardzo zbliżony do efektu końcowego, przedstawiając również na nim praktyczność pewnych rozwiązań technicznych.

Według wcześniej wykoanego projektu wykonujemy:
  • mebli kuchennych
  • szaf przesuwnych i otwieranych tradycyjnie, zarówno wolnostojących jak i wnękowych
  • mebli łazienkowych
  • mebli do salonu (meblościanki, komody, stoliki RTV itp.)
  • mebli do sypialni
  • garderob, biblioteczek i innych zabudów
  • mebli sklepowych
  • mebli hotelowych
  • mebli o zastosowaniu specjalnym (terraria, inkubatory itp.)
  • nietypowych mebli na zamówienie
Stosujemy w naszych meblach akcesoria takich firm jak między innymi: Blum, Hettich, Hafele, Peka, Amix, GTV, Quamiro, Rejs, Gamet i wiele innych. Zawsze będąc na bieżąco z najnowszymi technologiami stosowanymi w przemyśle meblarskim.
Stosując akcesoria różnych firm oraz ich zamienniki, jesteśmy wstanie wykonać meble dopasowane do różnych możliwości finansowych naszych klientów. Zawsze oferujemy co najmniej 2 warianty usługi przy użyciu akcesoriów renomowanych firm, oraz warian bardziej ekonomiczny.

W cenie mebli zawsze znajduje się zarówno transport jak i profesjonalny montaż.
Zamówienia w zależności od wielkości i użytych materiałów realizujemy w terminach od kilku dni do 6 tygodni, zawsze dorzymując ustalonych terminów.
Współpracujemy również ze sklepem RTV i AGD Arta, który daje upusty naszym klientom oraz sprowadza niedostępne w Jeleniej Górze sprzęty "upatrzone" w internecie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pomiar, doradztwo, wycena oraz komputerowy projekt 3D GRATIS. To w naszej kwestii jest przedstawienie Państwu oferty, która przekona Państwa do naszych usług.

Wykonujemy meble nie tylko w Jeleniej Górze, ale też w innych miastach w województwie dolnośląskim (w tym Wrocław). Zadzwoń pod numer 506 48 11 77, lub napisz do nas: tikmeble@gmail.com, odwiedź nas rówenież na facebooku
TIK Meble na wymiar Jelenia Góra
Tobiasz Idzi
tel. 506 48 11 77
ul. Kręta 23a
58-521 Jeżów Sudecki
Meble kuchenne, meble do salonu, meble łazienkowe, szafy przesuwne, garderoby, szafy wnękowe, meble na wymiar, biblioteczki, meble do sypialni, meble sklepowe, meble hotelowe, meblościanki, komody, zabudowy meblowe, meble z Jeleniej Góry.